SABİT KONKASÖR

 Anasayfa / Ürünlerimiz /Konkasör Tesisleri

Konkasör Tesisleri

tbx75

60'lık Konkasör Tesisi

Konkasör tesisleri, ülkemizde taş kırma tesisleri olarak da bilinen ve yapı sektörü için gerekli olan malzemelerin üretimini gerçekleştiren tesislere denmektedir. Konkasör tesisleri, yapılacak olan işin süresine ve yerine göre farklı özelliklerde imal edilmektedir. Sabit ve mobil konkasör denilen bu konkasörler, işin süresine bağlı olarak tercih edilir. Sabit konkasör tesisleri, uzun vadeli işler için uygunken, mobil konkasör tesisleri ise kısa süreli işler için uygundur. Sebebi, farklı sahalara tek bir tır ile taşınabilmesi ve nakil edildiği sahada kısa süre içerisinde kurulumunun gerçekleştirebilme özelliği olmasındadır. Sabit ve mobil konkasörler, farklı kapasitelerde üretim gerçekleştirecek şekilde farklı üretim kapasitelerinde üretilmektedir.

Zamana Meydan Okur

Mobil konkasör tesisleri arasında genellikle küçük çaplı işletmelerin tercih ettiği ve en düşük üretim kapasitelerine sahip olan konkasörler arasında yer alan 60’lık konkasör tesisi, sıkça tercih edilen tesisler arasında bulunmaktadır. 60’lık konkasör tesisleri saatte ortalama olarak 60 ton ile 80 ton arasında malzeme işleyebilme kapasitesine sahiptir. Küçük işletmelerin tercih ettiği bu konkasör tesisi, isteğe bağlı olarak kapasitesinin artırılmasına müsaittir.Firmamız, sektörde 60’lık konkasör tesisi imalatı ve satışlarıyla piyasanın en çok bilinen ve tercih edilen firması olmayı başarmıştır. Firmamız, standart tesislerin yanı sıra müşterilerin çalışmalarında ihtiyaç duyduğu özelliklerde özel üretimlerde gerçekleştirebilmektedir. Deneyimli ekibiyle sektör için en dayanıklı, uzun ömürlü ve yüksek performanslı konkasör tesislerini üreten firmamız, tüm üretimlerini Avrupa Birliği Standartlarına uygun olarak gerçekleştirmektedir.Neden biz ?

Firmamızda, 60’lık konkasör tesisi fiyatları cazip olup, müşterilere ödeme kolaylığı sunularak satışı yapılmaktadır. Firmamız, tüm satışlarını garanti kapsamında yapmakta ve olası bir ihtiyaç anında teknik ekibiyle anında hizmet vermekte ve müşterilerinin işlerinin aksamasının önüne geçmektedir. Firmamızdan, tüm konkasör tesisi çeşitleri ve fiyatları hakkında bilgi almak için +90 (532) 565 49 75 irtibat numaralarımızdan iletişim kurabilirsiniz.

bunker100

90'lık Konkasör Tesisi

İnşaat ve yol yapımı gibi yapı sektörleri için gerekli olan malzeme üretimini gerçekleştiren konkasör tesisleri, oldukça önemli olan bir tesistir. Konkasör tesisleri, özellikle yapı sektöründeki son yıllardaki hareketlenme ile büyük önem kazanmış ve cazip iş sektörleri arasına da girmiştir. Konkasör tesisleri kurarak çalışmalar yürütmenin karlılığını fark eden yatırımcılar, tesisler kurarak çalışmalarına başlamaktadır. Firmamız, sektörün ihtiyaç duyduğu sabit ve mobil konkasör tesislerin üretimini gerçekleştirerek piyasaya sunmaktadır. Ayrıca sabit ve mobil konkasörlerin farklı kapasitelerde ve özelliklerdeki üretimleri de yine firmamızca yapılmaktadır.

Zamana Meydan Okur Konkasör tesislerinde en çok tercih edilen tesislerden birisi 90’lık konkasör tesisleridir. 90’lık konkasör tesisleri saatte ortalama 125 tondan 180 tona kadar üretim gerçekleştirebilme kapasitesine sahiptir. İhtiyaç olması halinde 90’lık konkasör tesislerine eklemelerde yapılabilmektedir. Bu konkasör tesisleri genellikle düşük bütçeye sahip küçük işletmeler tarafından tercih edilmektedir.

Piyasada 600 tona kadar malzeme işleyebilen konkasör tesisleri bulunmaktadır. Firmaların çalışmalarına başlamadan önce yapacakları üretim miktarını doğru olarak analiz etmeleri alınacak tesisin özelliklerini de belirlemektedir. Firmamız 90’lık konkasör tesisi imalatının yanı sıra sektör için gerekli olan orta ve yüksek kapasitelerdeki tüm konkasör tesisleri firması bünyesinde üretmektedir. 110’luk, 125’lik ve 140’lık adı verilen konkasör tesisleri 90’lık konkasör tesislerine göre daha yüksek kapasitelerde üretim gerçekleştiren tesislerdir. 180 tondan fazla üretim gerçekleştirmeyecek olan firmaların bu tesisleri tercih etmesine gerek yoktur. 90’lık tesisler ihtiyaç duyulan üretim miktarını rahatlıkla gerçekleştirecektir.

Neden biz ? Firmamız, konkasör tesisi üretiminde CE standartlarını göz önünde bulundurarak üretimlerini gerçekleştirmektedir. Üretim sürecinde doğaya ve insan sağlığını tehdit edici hiçbir madde ve malzemeyi kullanmamaktadır. Firmamız, üretimlerinde dayanıklılık, kalite, performans ve uzun ömürlülük ilkelerine bağlı olarak imalat yaptığından dolayı tüm tesislerimiz piyasada büyük bir memnuniyet oluşturmaktadır. Firmamızın üretimini gerçekleştirdiği tüm tesisleri uzun yıllar boyunca işlerinizde sorunsuz olarak kullanabilir ve yüksek performans sağlayabilirsiniz. Firmamız, olası problemler karşısında da teknik destek ekibiyle kısa sürede hizmet sağlayarak müşterilerini satış sonrası yalnız bırakmamaktadır. Firmamızla çalışmak ve 90’lık konkasör tesisi satın almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

bunker110

110'lık Konkasör Tesisi

TTaş kırma tesisi olarak da bilinen konkasör tesisleri, farklı boyutlara sahip taş ve kayaları kırarak ufak parçalar haline getiren tesislerdir. Bu tesislerde elde edilen malzemeler inşaatlarda ve yol yapımında yaygın olarak kullanılmaktadır. Özellikle yapı sektörü için gerekli olan malzemelerin üretildiği konkasör tesisleri, ülkemizde karlı işler arasında bulunmaktadır. Konkasör tesisleri, konveyör bantlar, besleyici üniteleler, bunker, ve çeneli kırıcılardan meydana gelmektedir. Konkasör tesislerinden maksimum verim elde edebilmek için satın alınan tesisin güçlü ve yüksek performanslı olması büyük önem taşır. Özellikle en önemli işlem olan kırma işlemlerinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi tüm üretim sürecinin en önemli aşamasıdır. Firmamız, hem konkasör tesislerinin imalatını hem de kırıcıların üretimlerini gerçekleştirerek sektörün tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Zamana Meydan Okur Konkasör tesisleri, sabit ve mobil üretildiği gibi farklı kapasitelerde de üretilmektedir. Genellikle düşük bütçeli işletmelerin tercih ettiği 90’lık konkasör tesislerinin ardından en çok tercih edilen tesislerden olan 110’luk konkasör tesisleri 300 tona kadar malzeme işleyebilmektedir. Bilindiği üzere 90’lık konkasör tesisleri 180 tona kadar malzeme işleyebiliyordu. Özellikle orta bütçeli işletmeler tarafından tercih edilen 110’luk konkasör tesisleri, orta miktar denilebilecek 300 tona kadar üretim yapabilmektedir.

Daha yüksek miktarda üretim yapacak firmalar 125’lik ya da 140’lık konkasör tesisleri alarak 600 tona kadar üretim yapabilir. Firmamız, sektör için gerekli olan 110’luk konkasör tesisi imalatının yanı sıra tüm farklı kapasitelerde üretim yapabilen konkasör tesislerinin üretimini de firması bünyesinde gerçekleştirerek piyasaya sunmaktadır. Firmamız, sektördeki çalışma koşullarının zorluklarını bildiğinden dolayı üretimlerinde dayanıklılığa büyük önem vermiştir.

Neden biz ? Firmamızın tüm konkasör tesisi üretimleri zorlu hava ve çalışma sahası koşullarına direnç göstererek başarılı bir şekilde çalışır. Hiçbir zorluk karşısında performansından ödün vermeyen üretimlerimiz uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz şekilde üretilmiştir. Tüm üretimlerimiz, CE standartlarına uygun olup, herhangi bir problem karşısında firmamız garantisi ve güvencesi altındadır. Firmamız, satış öncesi gösterdiği ilgiyi satış sonrası da göstermekte ve gerekli durumlarda teknik destek ekibiyle hizmet de sağlamaktadır. Çalışmanın ayrıcalığını hissedeceğiniz firmamızdan, 110’luk konkasör tesisi fiyatı almak ve sorularınızı sormak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

bunker125

140'lık Konkasör Tesisi

Taş kırma işlemlerinin vazgeçilmezi olan Konkasör tesisleri, yapı sektörünün ihtiyaçlarını karşılayan, taş ve kaya parçalarını kullanım için uygun hale getiren tesislerdir. Konkasör tesisleri sabit ve mobil olarak farklı kapasitelerde üretilerek sektörün hizmetine sunulur. Konkasör tesisleri, 90, 110, 125 ve 140’lık isimleriyle nitelendirilen ve farklı kapasitelerde üretim gerçekleştiren modellerde üretilmektedir. Bu tesisler, saatte 125 tondan 600 tona kadar malzeme işleyebilme potansiyeline sahiptir. Firmalar, gerçekleştirmeyi hedefledikleri üretim miktarına bağlı olarak gerekli olan tesisi satın alıp kurarak çalışmalarına başlamaktadır. Çalışmaların başarılı bir şekilde yürütülebilmesi ve alınan tesisin uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanılabilmesi için alınan konkasörün kalitesi oldukça önemlidir.

Zamana Meydan Okur Konkasör tesis firması denildiği zaman akla ilk gelen firmalar arasında olan firmamız, tüm konkasör tesislerinin imalatını yaparak sektörün ihtiyaçlarını karşılamaktadır. 90’lık konkasör tesisleri, genellikle düşük bütçeli firmaların kullandığı bir konkasör tesisidir. Bu tesisler, saatte 125 ton ile 180 ton arası malzeme işleyebilmektedir. 110’luk konkasör tesisleri 300 tona kadar malzeme işleyebilirken, 125’lik konkasör tesisleri ise saatte 350 ile 450 ton arasında üretim gerçekleştirir.
En yüksek üretim gerçekleştiren ve yüksek bütçeli işletmeler tarafından sıklıkla tercih edilen konkasör tesisi olan 140’lık konkasör tesisleri ise saatte 450 ton ile 600 ton arasında malzeme üretimi gerçekleştirir. 140’lık konkasör tesislerine, gerek duyulduğu takdir de bazı eklemelerde yapılabilmektedir.

Performans Firmamız, yüksek kapasitelerde üretim gerçekleştiren 140’lık konkasör tesisi imalatı yaparak sektörün ihtiyaç duyduğu en yüksek performanslı konkasör tesisini üretmektedir. Bu tesisler, zorlu hava koşulları ve çalışma sahası zorluklarına karşı dayanıklılık gösteren ve çalışmaların aksamasının önüne geçen tesislerdir. Oldukça güçlü bir tesis olan 140’lık konkasör tesisleri, firmamız tarafından Avrupa Birliği Standartlarına uygun olarak üretilmiştir.

Neden biz ? Firmamız, müşterilerine satış öncesi gösterdiği ilgiyi satış sonrası da göstererek müşterileri tarafından büyük bir memnuniyet oluşturmuş ve yüksek memnuniyet oranı ile sektörün en çok tercih edilen firması olmuştur. Firmamız, fiyatlarda ve ödeme koşullarında da kolaylıklar sağlayarak müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Firmamızdan 140’lık konkasör tesisi fiyatı almak ve merak ettiklerinizi sormak için iletişim kanallarımızdan irtibat kurabilirsiniz.

Diğer Sabit Konkasör Ürünlerimiz

 • Sabit Konkasör Tesisi
 • Mobil Konkasör Tesisi
 • Titreşimli Beseliyici Bunker
 • Sekonder Darbeli Kırıcı
 • Kubikser Darbeli Kırıcı
 • Çeneli Kırıcı
 • Tersiyer Kırıcı
 • Dik Milli Kırıcı
 • Titreşimli Elek
 • Konveyör Bant
 • Kum Eleme Yıkama
 • Mobil Darbeli Konkasör
 • Mobil Primer Kırıcı
 • Mobil Sekonder Kırıcı
 • Mobil Eleme Yıkama
 • Mobil Çeneli Konkasör
 • Mobil Tersiyer Kırıcı
 • Paletli Konkasör